Úvod – O mně beze mě

Tereza Pelikánová - pár slov o mně

Nerada mluvím a píši o sobě. Požádala jsem tedy pár přátel a rodinu, kteří ode mě mají již nějaké tetování, aby se do této sekce vyjádřili za mě. Velmi jim tímto děkuji. Právě v nich, v cestování a zvířatech hledám motivaci a snažím se neustále zlepšovat.

Studovala jsem

  • Střední jazyková a ekonomická škola Euroškola Praha.
  • VOŠ Plzeň – obor zdravotnický záchranář.
  • Geoss College Sydney, International House of Sydney – Teacher Training and Professional Centre, MEGT College in Sydney – Child Care.
  • Kurz vizážistiky a barevného poradenství – Soukromé odborné učiliště, Praha 11 Háje.
  • Rekvalifikační kurz: Kosmetické služby a trvalé líčení (permanentní make-up) v rámci vzdělávacího programu akreditovaného MŠMT, Ing. Romana Mouslisová, Hodonín.

Výtvarné kurzy:

  • MgA. Platil Jaroslav – České Budějovice.
  • Univerzitní kurzy ZČU v rámci celoživotního vzdělávání pod vedením prof. Borise Jirků a akademického malíře Vladivoje Kotyzy – kresba, malba.
  • Hyperrealistické portréty, kresba a malba – individuálně pod vedením MgA. Jiřího Vávry.
Veškeré doklady, certifikáty a diplomy jsou viditelně vystaveny na provozovně.

Těším se na Vaši návštěvu a případnou spolupráci.


Reference

Jiří Šimandl (Šimi – kamarád)

Jedna z nejmilejších a nejhodnějších osob, které znám. Celou dobu je to uvolněné, žádné podivné napětí, které by mohlo být stresující. Nejede bezmyšlenkovitě, jak stroj jen, aby to tam bylo a vydrželo. Má ohled, já si myslím, že je občas až moc velký, protože když to chceme, tak si to musíme vytrpět. Prostředí je skvěle čisté, toho si strašně cením, protože u tetování je to jedna z nejdůležitějších věcí. Dělá pěkné návrhy a dá se s ní domluvit téměř na všem. Můžu určitě všem doporučit, sám tam půjdu ještě několikrát.

Jiří Lohr (Evžen – kamarád)

Od Terezky mám už čtyři kérky a rozhodně ne poslední. Můžu jenom chválit. Na každou návštěvu je stoprocentně připravena. Je šikovná, originální a krásně maluje. Skvělá práce, děkuji :-)

Daniela Porubová (maminka)

Úžasná malířka, skvělá ta-Terka, báječná dcera, jedinečný člověk a to všechno OPRAVDU !!!!!

Lucie Goldmann (Luci – kamarádka)

Terezka je pro mě symbol čisté duše. Čas s ní Vás naplní vnitřním klidem a vyrovnaností, i když máte plnou hlavu starostí a ona Vás tetuje … což není vždy příjemné. Má zvláštní dar předat svou energii. Úžasná, krásná ženská, co miluje zvířata a navíc umí tetovat, prostě poklad :-)

TaTerka - Tereza Pelikánová
Tereza Pelikánová - pár slov o mně
Tereza Pelikánová - pár slov o mně
Nahoru